Topení do koupelen

883532_58615974

Koupelna by měla být pokud možno jednou z nejteplejších místností v domě nebo bytě. Trávíte tu čas bez oblečení, koupete se tu a sprchujete. Každý to dobře zná, že když je člověk mokrý, je mu větší zima, i když je teplota jinak příjemná. Navíc se určitě nikomu nechcete usedat na ledové toaletní prkénko.

 

Jakým způsobem ale řešit topení v koupelně? Někteří lidé používají pro vytopení koupelny běžné elektrické přímotopy, které ale mohou spotřebovávat příliš mnoho elektrické energie.

 

Jiným řešením může být sice také elektrické vytápění, ovšem výrazně úspornější. Možná jste už také slyšeli o topení Thermotec. Jedná se o elektrický systém vytápění, který si klade za cíl šetřit energii nutnou k vytápění. Thermotec je německá značka, která nabízí jak topná tělesa do různých místností v domě nebo bytě, tak i koupelnové radiátory. Podobně jako ostatní topná tělesa Thermotec, i tyto koupelnové radiátory jsou úsporné a velmi komfortní na ovládání. V porovnání s již zmiňovanými přímotopy jsou až od 40 procent úspornější. Prodávají se ve dvou provedeních, nebo spíše ve dvou velikostech, které se liší také poskytovaným výkonem. Menší nižší koupelnové topení disponuje výkonem 400 wattů, vyšší topení výkonem 800 wattů. Provedením se přitom v obou případech jedná o koupelnové žebříky, které nijak nekazí dojem koupelny, doplňují její vzhled a jsou také využitelné pro sušení ručníků.

 

Tyto koupelnové radiátory jsou zpravidla vybaveny zabudovaným dotykovým ovládáním s podsvětlenými tlačítky. Mají k dispozici časovač na dvě hodiny a jsou chráněny proti přehřátí díky mikroprocesoru.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.